JURKOVIČOVA VILA VE STROJI ČASU

Vydejte s námi do historie Jurkovičovy vily! Na čajový dýchánek s Dušanem Jurkovičem, který právě prodává svou vilu. Na mondénní večírek hraběte Chorynského či schůzi pouličního výboru. Co tehdy hýbalo Brnem? Čím žili jeho obyvatelé? Na dvě hodiny se vrátíte do minulého století. Provázejí vás lektoři, kteří vám v rolích skutečných i smyšlených osob situace z historie rozehrávají. Nečekejte ale, že budete jen poslouchat a přikyvovat. "Hrát si" je totiž ohromně snadné i zajímavé… 

Zážitkový program pro skupinu maximálně patnácti účastníků využívá principu hraní rolí skutečných i smyšlených postav. Jednoduché improvizace zvládne každý, kdo má jen trochu chuť povídat si chvíli o tématech, které hýbaly historií naší země, ale také poklábosit o oblíbených kratochvílích té doby… Zapojíte navíc všechny smysly: na dýchánku architekta Dušana Jurkoviče se podává čaj, na večírku hraběte Chorynského zase víno. A padesátá léta? Jedině kombajnerka! 

Autorka Vendula Borůvková už pro vilu připravila dětský program Jurkovičova vila v zajetí zlých duchů. Program Jurkovičova vila ve stroji časuje určen pro dospělé účastníky.

Pro bližší informace a rezervaci místa prosím volejte ve všední dny mezi 9 - 17 hodinou 532 169 177 nebo pište na edukace@moravska-galerie.cz.

Informace

Datum a čas
23/5/2017 19:00 - 21:30
Vstupné
180 / 100 Kč
Budova
Jurkovičova vila
Autor
Vendula Borůvková
Typ akce
divadelní představení

Mapa stránek