Noc venku 2015

NOC VENKU BRNO 2015

 Noc venku Brno v roce 2015 bude probíhat 19.listopadu. Tentokrát se bude konat v kostele sv. Tomáše a v prostoru před ním (Moravské náměstí), část programu proběhne také ve foyer Místodržitelského paláce Moravské galerie. Začátek akce je plánován kolem 17 hodiny.

Letos se můžete těšit stejně jako loni na mši svatou a pietu za zemřelé lidi bez domova. Poté proběhne interaktivní divadelní představení od uskupení Divadlo Bratislavská s názvem "Nikdy nevíš". K poslechu nám zahrají kapely Biorchestr a SART. A na závěr večera si promítneme nový dokument Mallory od režisérky Heleny Třeštíkové.

V průběhu večera si opět budete moci kreativně dotvořit plátěné tašky logem Noci venku 2015, tašky si následně můžete zakoupit a tím podpořit lidi bez domova. Pro účastníky bude opět připraven teplý čaj a teplé jídlo.

Jako vstupné na akci bychom letos uvítali ponožky či spodní prádlo v hodnotě 50 Kč anebo spacáky, deky či karimatky, které vám už neslouží a lidem bez domova by se mohly ještě hodit.

Letos se na organizaci akce podílí Diecézní charita Brno společně se sociálními kurátory z Odboru sociální péče Magistrátu města Brna, za podpory Armády spásy a dalších neformálních skupin či dobrovolníků.

Další informace týkající se akce můžete nalézt na facebooku: https://www.facebook.com/nocvenkubrno

Informace

Datum a čas
od 19/11/2015 17:00
do 20/11/2015 6:00
Vstupné
dobrovolné
Budova
Místodržitelský palác (foyer)
Typ akce
společenská událost

Mapa stránek