Inspirativní ráno

Inspirativní rána vám umožní vyslechnout si zdarma u kávy a občerstvení zajímavé přednášky,  zúčastnit se diskusí, a začít svůj den plný nápadů a idejí. Projekt je připravován ve spolupráci s MuseYou, a skrývá v sobě setkávání se zajímavými osobnostmi, které vynikly ve svém oboru a jež se s vámi rády podělí o svou zkušenost.

Hostem Inspirativního rána bude DANIEL GAMROT s ořednáškou na téma Efektivní práce s mobilní kanceláří

Daniel Gamrot je lektor, trenér a konzultant pro sebeorganizaci, cestovatel, sportovec a milovník lidí, kávy a přírody. Je zakladatelem portálu LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Jako podnikatel na volné noze realizuje semináře k metodě sebeorganizace GTD a myšlenkových map.


"Přestěhoval jsem celou svou kancelář do jedné brašny, ve které mám vše potřebné pro práci odkudkoliv. Kombinace funkčních zařízení, aplikací a návyků mi umožňuje pracovat skutečně efektivně každý den. Představím vám ty nejlepší aplikace pro osobní produktivitu, plánování, psaní, komunikaci, cestování, správu financí nebo automatizaci. A k tomu přibalím návyky, které mi pomáhají využívat technologie, aniž by mě ovládly." Daniel Gamrot

 

Informace

Datum a čas
18/3/2015 8:30
Budova
Místodržitelský palác
Typ akce
diskuze

Mapa stránek