Inspirativní ráno

Inspirativní rána vám umožní vyslechnout si zdarma u kávy a občerstvení zajímavé přednášky, zúčastnit se diskuzí, a začít svůj den plný nápadů a idejí. Projekt je připravován ve spolupráci se spolkem MuseYou, skrývá v sobě setkávání se zajímavými osobnostmi, které vynikly ve svém oboru a jež se s vámi rády podělí o svou zkušenost.

Bližší informace na www.inspirativnirana.cz a na www.facebook.com/inspirana, kde se dozvíte jména hostů.

Inspirativní ráno #29 spojuje dvě zajímavá témata dohromady. 

Aleš a Radek se rozhodli, že se budou živit tím, co je nejvíce baví. Cestováním a kávou. S těchto jejich dvou vášní vytvořili jeden projekt - European Coffee Trip, který nabízí to nejlepší z evropských kaváren.

Cestují po Evropě, ochutnávají kávu v místních kavárnách, kde se setkávají s kávovými experty. Píšou články, točí videa, fotí a snaží se vzdělávat další lidi tak, aby se naučili poznat kvalitní kávu.

ALEŠ POSPÍŠIL

Kávový geek, cestovatel, vystudovaný inženýr, který se "náhodou" dostal k podnikání. Každý svůj den začíná přípravou čerstvě namleté kávy a v rámci svých cest se snaží další lidi přesvědčit, že objevování nového města skrze jeho kávovou kulturu je super. "Věděli jste, že káva je ovoce?"

RADEK NOŽIČKA

Fotograf, cestovatel a student strojního inženýrství. V minulosti trávil mnoho času ve svých oblíbených kavárnách. Fascinovala ho především atmosféra, ale káva sama o sobě nebyla tak důležitá. O tom, jak může chutnat dobrá káva neměl tehdy ani tušení. Když potkal Aleše, rozhodl se stát kávovým "expertem" v rekordním čase a při tom vizuálně zachytit evropský kávový svět.

Jistě vás opět potěší ranní  Čerstvá káva, čaj připravovaný  Cesta čaje, čajovna a obchody s čajem a k tomu něco malého k snědku! 

Informace

Datum a čas
10/6/2015 8:30
Vstupné
zdarma
Budova
Místodržitelský palác
Typ akce
přednáška

Mapa stránek