Prémiový open-air koncert

Agentura Globart ve spolupráci s Moravskou galerií v Brně vás srdečně zve na prémiový open-air koncert.

Přijďte s přáteli  a  prožijte   krásný podvečer u sklenky vína, lahodné kávy a jiných dobrot v samém srdci Brna na koncertě pod širým nebem v odlehčeném duchu.  

Zahraje skvělé Moravské klavírní trio. /Jiří Jahoda - housle a průvodní slovo, Jana Ryšánková klavír, Miroslav Zicha - violoncello/
Kromě známých klasických melodií zahraje skvělé Moravské klavírní trio v čele s houslistou a moderátorem Jiřím Jahodou například průřaz Bernsteinovou West Side Story, skladby od The Beatles, Christiny Peri a mnoho dalšího.
K dispozici bude koncertní uspořádání židlí i stolová úprava pro zájemce o občerstvení s obsluhou kavárny MORGAL s venkovním barem.
V případě nepříznivého počasí se akce koná v barokním sále na stejné adrese.

Vstupné: 200,-Kč/ 100,-Kč členové Společnosti přátel Moravské galerie a členové Klubu Moravského klavírního tria
ZDARMA pro všechny abonenty Muzikobraní 2015-16.
Na místě možnost zakoupení abonmá Muzikobraní, které zahrnuje již vstup na open-air koncert + 4 koncerty s přípitkem v ceně 790/690Kč.  Více na www.open-air.cz nebo www.muzikobrani.cz.

Předprodej  vstupenek : Knihkupectví ArtMap v Brně, Místodržitelský palác, Moravské náměstí 1a, pondělí a úterý zavřeno, středa 10-18 h, čtvrtek 10-19 h, pátek 10-18 h, sobota 10-18 h, neděle 10-18 h.

moravské klavírní trio

 

 

Informace

Datum a čas
14/6/2015 17:00 - 19:00
Vstupné
200,- Kč, členové Klubu a SPMG 100,- Kč
Budova
Místodržitelský palác (nádvoří)
Typ akce
koncert

Mapa stránek