EXPO začíná v brněnské vile Stiassni

Expo začíná v brněnské vile Stiassni

Architekti Chybík a Krištof představí ve vile Stiassni projekt českého národního pavilonu pro světovou výstavu v italském Miláně. 

Metodické centrum moderní architektury v Brně ve spolupráci s architekty připravili prezentaci pavilonu a výstavu dalších děl ateliéru CHYBIK + KRISTOF ASSOCIATED ARCHITECTS. Výstava potrvá do 15. května, kdy bude na milánském výstavišti probíhat Český den. K tomuto datu se připravují živé vstupy a online propojení brněnské vily Stiassni s Milánem a samotným pavilonem. 

Samotná výstava se bude konat v novostavbě při vile Stiassni, v přednáškové budově Centra obnovy památek, Brno-Pisárky, vstup z ulice Preslova. Vernisáž proběhne 29. dubna od 19. hodiny a výstava bude přístupná pro veřejnost ve všední dny do 15. května 2015 vždy od 15 do 18 hodin. V úterý 5. a 12. května 2015 je budova z technických důvodů uzavřena.

Moravská galerie v Brně úzce spoluprcuje s ateliérem CHYBIK + KRISTOF ASSOCIATED ARCHITECTS - např. na projektu architektonických prvků, které  vám poskytnou neomezené možnosti odpočinku, občerstvení, hraní, četby, lelkování, setkávání s přáteli i kreativní činnosti na nádvořích Místodržitelského a Pražákova paláce.

Informace

Datum a čas
od 1/5/2015 0:00
do 15/5/2015 0:00
Typ akce
výstava

Mapa stránek