Dejme to do vitríny!

Galerie pod lupou

Přijďte se seznámit se způsoby prezentace a správy sbírek užitého umění.
Depozitářem textilu, do kterého není běžně veřejnost vpouštěna, nás exkluzivně provede nová šéfkurátorka Uměleckoprůmyslového muzea Moravské galerie v Brně Lada Hubatová Vacková s kurátorkou Andreou Březinovou. V praktickém workshopu zaměřeném na hledání nových způsobů prezentace textilu veřejnosti budete moci aplikovat vlastní nápady.
Rezervace nutná vzhledem k omezené kapacitě 15 míst na každý den! Závazné rezervace na jednotlivé dny zasílejte na da@moravska-galerie.cz

Více info o programu Galerie pod lupou
Chtěli byste poznat, co znamená být kurátorem výstav současného umění nebo lektorem? Chcete se podívat pod pokličku světa galerie, do prostor depozitářů a archivů a restaurátorských dílen? Rádi byste se seznámili s dobrodružnou historií sbírkových předmětů nebo si prohlédli vzácnou sbírku bibliofilií? Sníte o tom, že se jednou stanete ředitelem galerie nebo restaurátorem uměleckých předmětů?
Každou první středu v měsíci můžete přijít nahlédnout do zákulisí Moravské galerie v Brně! Návštěvy jednotlivých pracovišť, diskuse se zaměstnanci a workshopy, kde si sami vyzkoušíte zajímavé aspekty jednotlivých profesí. Určeno studentům středních a vysokých škol a laické veřejnosti.

Informace

Datum a čas
od 1/3/2015 17:30
do 2/3/2015 17:30
Vstupné
50/30 Kč (studenti a senioři)
Budova
Uměleckoprůmyslové muzeum
Typ akce
workshop

Mapa stránek