Kreativní rána

Andrej Vališ a Honza Vlachynský - Bar, který neexistuje

Kreativní rána, to jsou měsíční inspirativní setkání, na kterých si při kávě a občerstvení zdarma můžete vychutnat přednášky s různými zajímavými osobnostmi, které vynikly ve svém oboru a rády se podělí o své zkušenosti.

První Kreativní ráno se bude konat 11. dubna 2013 v 8:30 v Místodržitelském paláci Moravské galerii v Brně (Barokní sál) a prvními hosty budou Andrej Vališ a Honza Vlachynský - zakladatelé již nyní legendárního Baru, který neexistuje.

O Kreativních ránech
Myšlenkou Kreativních rán je vytvořit v Brně kreativní prostředí, ve kterém je možné si u kávy a občerstvení vyslechnout inspirativní přednášky a začít svůj den plný nápadů a idejí. Jednou měsíčně mimo období letních prázdnin se uskuteční dvacetiminutová přednáška se zajímavou osobností, která se vydala vlastní cestou a tak se stala úspěšnou ve svém oboru. Po přednášce bude následovat dvacetiminutová diskuse, která umožní účastníkům vyjádřit se a sdílet své názory na danou problematiku. Snažíme se vytvořit neakademické intelektuální prostředí, ve kterém se budou lidé cítit příjemně, a které jim pomůže úspěšně nastartovat den pomocí kreativních přednášek a tvořivé diskuse. Kreativní rána si kladou za cíl, aby se jejich účastníci vzájemně inspirovali, vyměnili zkušenosti, navázali kontakty a podpořili ve svých stávajících činnostech. Tyto přednášky se budou konat ve všední dny dvakrát do měsíce vždy v 8:30, aby jejich účastníci ještě před desátou hodinou mohli nerušeně pokračovat ve svém studijním či pracovním dni s dobrým pocitem užitečně stráveného rána. Setkání se budou uskutečňovat na různých místech snadno dostupných pro mladé kreativní lidi.

kreativni_rana.jpg

 

Informace

Datum a čas
11/4/2013 8:30
Vstupné
vstup volný
Budova
Místodržitelský palác (Barokní sál)
Typ akce
beseda

Mapa stránek