ZNOVU Rozhýbej historii Bienále Brno!

Nová výzva pro studenty středních a vysokých škol!

V září jsme v Místodržitelském a Pražákově paláci otevřeli velký výstavní projekt Rajlich 100. Součástí jedné z jeho tří výstav, Jan Rajlich & Bienále Brno, kterou můžete vidět v Místodržitelském paláci v Brně až do 28. 2. 2021, jsou i "rozpohybované" plakáty. Ty vznikly díky prvnímu kolu výzvy "Rozpohybuj historii Bienále Brno!" a návštěvníci si je můžou zobrazit díky aplikaci Artivive. Vzhledem k zájmu a také tomu, že ještě některé plakáty nadále vyzývají k rozpohybování, vyhlašuje Moravská galerie druhé kolo této soutěže pro studenty středních a vysokých škol.

Výstava představuje kořeny Mezinárodního bienále grafického designu Brno, založeného v roce 1963, a uvádí tvorbu jednoho z jeho zakladatelů do kontextu okruhu jemu blízkých osobností české i mezinárodní výtvarné scény.

Chceš se i ty stát součástí výstavy? Vyber si jeden z autorských plakátů z Bienále Brno a plakát rozpohybuj buď v programu, ve kterém rád/a pracuješ, nebo pomocí aplikace Artivive ( https://artivive.com). Výslednou animaci pošli přes některé z webových úložišť nejpozději do 1. 11. 2020 na adresu: alena.ochrymcukova@moravska-galerie.cz .

Výběr plakátů a podmínky soutěže naleznete zde: http://bit.ly/2_kolo_BB_opencall
UDALOST_AKVIZICE2 (2)

Přehled aktualit

Informace

Datum vložení aktuality
11/10/2020

Mapa stránek