30. 6. Zahájení nové sezóny Muzea Josefa Hoffmanna + vernisáž Josef Hoffmann – Otto Prutscher

brtnice

Přijměte srdečné pozvání na otevření nové sezóny Muzea Josefa Hoffmanna a na vernisáž výstavy Josef Hoffmann - Otto Prutscher, která se uskuteční ve 12 H v Muzeu Josefa Hoffmanna v Brtnici u Jihlavy.

► Rakouský designér a architekt, ale také důležitá osobnost secesního vídeňského hnutí Wiener Sezession v čele s Gustavem Klimtem a jeden z kmenových designérů Wiener Werkstätte - to byl Otto Prutscher. Patřil k žákům a později také nejbližším spolupracovníkům Josefa Hoffmanna. Výstava v rodném domě Josefa Hoffmana v Brtnici poukazuje na provázanost mezi těmito dvěma osobnostmi.
VÍCE O VÝSTAVĚ NA http://bit.ly/ottoprutscher

► V areálu Muzea Josefa Hoffmanna vás čeká několik novinek, dětský workshop, hudební vystoupení a občerstvení.
Více o workshopu na https://www.facebook.com/events/1391307761007353/

►►►Na vernisáž bude vypraven autobus z Brna, Prahy a Jihlavy. Odjezd z Brna v 10 h od budovy UMPRUM. Rezervace místa na poklpp@moravska-galerie.cz nebo 725 097 374, platba nutná předem na pokladně Pražákova paláce. Cena dopravy 100 Kč a 50 Kč (pro studenty, seniory a SPMG).

Výstava je realizovaná pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka a pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka.

Výstava byla realizována také za finanční podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj a ze státního rozpočtu České republiky v rámci projektu Bilaterální sítě designu.

logo inter a eu

logo vysočina Brtnice    

 

logo jm kraj 

Partnery výstavy jsou: 

mak logo logo apache

 

Přehled aktualit

Informace

Datum vložení aktuality
11/6/2019

Mapa stránek