Staňte se členem

Svým členstvím ve Společnosti přátel Moravské galerie v Brně vstoupíte do okruhu příznivců, kteří mají bližší kontakt s Moravskou galerií. Dozvíte se více o programech, úspěších i problémech naší přední galerijní instituce. Budete mít možnost vidět výstavy, účastnit se na speciálních průvodcovských výkladech a účastníte se na setkáních a diskusích. Zatímco prostřednictvím spolku podporujete Moravskou galerii, od ní můžete naopak získávat určité benefity podle velikosti ročního příspěvku, který platíte.

Nejprve si tedy podle svého zájmu vyberte druh svého členství a potom vyplňte přihlášku do spolku. Na základě této přihlášky obdržíte členskou spolkovou kartu. Platnost členských karet je dvanáct měsíců od data vydání.

Upozornění: Stisknutím tlačítka Odeslat potvrzuji, že údaje uvedené v tomto dotazníku jsou pravdivé a přesné.

Současně dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k tomu, aby moje osobní údaje byly zpracovány a po dobu trvání mého členství uchovány v databázi Společnosti přátel MG. Poskytnuté osobní údaje nesmí být bez mého souhlasu poskytnuty žádné třetí straně.

Vyberte si ze spolkové nabídky ten typ členství, který vám nejvíc vyhovuje.

Registrační údaje*povinné položky
Datum narození slouží k identifikaci platby
Vyberte typ členství
Platby
Mám zájem o elektronické zasílání aktualit Moravské galerie v Brně
captcha
Prosím vyplňte součet dvou čísel z obrázku.

Pokud je pro Vás nečitelný, klikněte zde pro vygenerování nového.

Odeslat přihlášku ›

Mapa stránek