Přihláška

Jak se stát členem Společnosti přátel MG?
- vyberte si typ členství, který vám nejvíc vyhovuje (například Zlatá karta)
- vyplňte elektronickou přihlášku
- e-mail, který při registraci uvedete, je považován za kontaktní e-mail a při správně vyplněné přohlášce vám na něj přijde potvrzení o registraci
Pokud členství kupujete jako dárek, uveďte prosím e-mail budoucího člena Společnosti přátel MG až v poznámce registračního formuláře.

- uhraďte poplatek za členství (hotově nebo kartou na kterékoli pokladně MG nebo převodem na ú. č. 134764241/0300, variabilní symbol je vaše datum narození) 

- při bezhotovostním převodu oznamte provedenou platbu Lence Koubkové (tel.: 532 169 129, e-mail: lenka.koubkova@moravska-galerie.cz), usnadníte tak identifikaci platby

- vystavená karta vám bude zaslána poštou, zkontrolujte si proto, zda máte označenou poštovní schránku (to je obzvlášť důležité u zlaté karty, s níž se pojí předplatné časopisu Art & Antiques)
- a poté již můžete začít užívat svých nových výhod. 

__
Upozornění:

Stisknutím tlačítka Odeslat potvrzuji, že údaje uvedené v tomto dotazníku jsou pravdivé a přesné, Současně dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů souhlas k tomu, aby mé osobní údaje byly zpracovány a po odobu trvání mého členství uchovány v databázi Společnosti přátel MG. Poskytnuté osobní údaje nesmí být bez mého souhlasu poskytnuty žádné třetí straně.

Mapa stránek