Vstupné

Dobrovolné vstupné do stálých expozic: Pražákův palác, Uměleckoprůmyslové muzeum, Místodržitelský palác

Rodinné vstupné 150 / 190 Kč.

Přesné ceny vstupenek na jednotlivé výstavy najdete v informacích přímo u výstav - aktuální výstavy.

Jurkovičova vila Vstup včetně výkladu stojí 100 Kč / poloviční 50 Kč / rodinné 190 Kč / skupinové 75 Kč / osoba. Více informací ke vstupnému naleznete zde.

Rodný dům Josefa Hoffmanna Vstup včetně výkladu stojí 40 Kč / poloviční 20 Kč  / rodinné   70 Kč. Skupinové vstupné je ve výši 20 Kč.

27. mezinárodní bienále grafického designu Brno 2016
Jednorázová vstupenka na Bienále Brno (Pražákův palác, Uměleckoprůmyslové muzeum, Místodržitelský palác), platí po celou dobu bienále pouze pro jeden vstup do každé budovy:
200 Kč / základní 
100 Kč / snížené
350 Kč / rodinné
100 Kč (1 osoba) / skupinové
Permanentní vstupenka (Pražákův palác, Uměleckoprůmyslové muzeum, Místodržitelský palác), nepřenosná, platí pouze pro jednu osobu, je vystavena na konkrétní jméno a kontroluje se s průkazem totožnosti. Zahrnuje 10% slevu na nákup publikací 27. mezinárodního bienále grafického designu Brno 2016:
300 Kč / základní
150 Kč / snížené 

Zvýhodněné vstupné:
Poloviční vstupné platí pro studenty a seniory
Rodinné vstupné (R) platí pro dva dospělé a děti
Skupinové vstupné (S) je možné zakoupit od 10 osob u vybraných výstav


Vstupné zdarma:

Volný vstup mají novináři, studenti výtvarných a uměnovědných oborů a členové profesních organizací jako je AMG nebo ICOM.
Volný vstup je také do vybraných prostorů v jednotlivých budovách, a to pro všechny (Atrium, Kabinet, Podesta, stálé expozice Pražákova paláce, Uměleckoprůmyslového muzea, Místodržitelského paláce)
Volný vstup mají držitelé průkazu ZTP a držitelé průkazu ZTP/P mají vstup zdarma spolu se svým doprovodem.

Další informace o volných vstupech najdete vždy na našich webových stránkách v aktualitách a také v tištěných čtvrtletních programech, které jsou k dispozici ve všech našich prodejnách.

Mapa stránek