Doprovodné výstavy

PRÁCE Z KALIFORNIE
Výstava představí příběh 31. amerického státu v pracích současných grafických designérů ze západního pobřeží Spojených států. Zprostředkuje kulturu grafického designu Kalifornie a podá její ucelený portrét.
Autor projektu: Jon Sueda, San Francisko

HUSÁK TRÁVU NEKOUŘIL A CO BYLO POTOM
Český hudební plakát od sedmdesátých let do současnosti aneb normalizace, McDonaldizace a pokusy o normalitu. Projekt zajímající se o vše, co narušuje strnulost minulých i dnešních společenských systémů a vzbuzuje neklid establishmentu.
Autor projektu: Karel Haloun

KASIA KORCZAK
Kasia Korczak je laureátkou mezinárodní soutěže Bienále Brno 2008. Po studiu na London Metropolitan University a na Werkplaats Typografie v holandském Arnhemu
založila v roce 2005 umělecký kolektiv Slavs and Tatars a otevřela diskusní blog Krása je vítaným hostem všude / Beauty is everywhere a welcome guest.

KVĚTA PACOVSKÁ
Květa Pacovská se věnuje grafickému designu, malbě, konceptuálnímu umění a prostorovým instalacím. V rámci cyklu 'Osobnosti českého grafického designu' představí tato první dáma umělecké knihy svůj sofistikovaný přístup k tvorbě taktilních, zvukových, skulpturálních a architektonických knižních objektů v návaznosti na vlastní experimentální volné práce a výběr svých nejlepších uměleckých plakátů.

Mapa stránek